• Benner posilovací lavice
  • Benner rotopedy

HMS Fitness - Autorizovaný prodejce značky HMS

Značka HMS je na českém trhu již více než 10 let a za tu dobu si získala tisíce spokojených zákazníků. Naší snahou vždy bylo nabízet kvalitní a cenově dostupné fitness stroje které by zákazníkům poskytly dostatečný komfort a fungovali řadu let s minimální údržbou. Stroje značky HMS se prodávají v deseti zemích. Dobře provedená mechanika, ověřené komponenty a líbivý vzhled poskytují svým uživatelům radost ze zdravého pohybu

Jako autorizovaný prodejce značky HMS poskytujeme na většinu strojů dopravu po celé ČR zdarma. Snažíme se udělat maximum pro váš komfort a spokojenost. Na trenažéry HMS je poskytována záruka 2 roky se záručním i pozáručním servisem.

 

Posilovací lavice HMS PREMIUM pro dokonalý trénink

Pokud chcete posilovací lavici pro skutečný trénink, doporučujeme zaměřit se na modely HMS řady PREMIUM, které mají stabilní, masivní konstrukce a výbornou ergonomii.

Nová kolekce domácích posilovacích věží HMS

Na český trh byla uvedena nová kolekce posilovacích věží HMS určená pro domácí trénink. Kvalitní konstrukce, moderní design a pohodlné cvičení jistě potěší!

488 388 775

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky HMS a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty HMS, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací