Vše o nákupu na HMS-fitness.cz

 

Autorizovaný online obchod HMS FITNESS s 10-ti letou tradicí

HMS-FITNESSUž 10 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značky HMS, značky která si za dobu své existence získala miliony spokojených zákazníků po celém světě. Náš obchod je zárukou oficiálně distribuovaných výrobků zn. HMS do České republiky, včetně kompletní originální dokumentace, podrobného českého návodu a potvrzeného záručního listu. 


Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizujeme tisíce objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladové prostory o celkové ploše 1 200 m2


Doprava, servis

U většiny strojů a fitness trenažérů HMS nabízíme dopravu po celé ČR zdarma. Díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholový sportovci. Současně zajištujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodané zboží po vzájemné domluvě. 

  • Ve výjimečných případech je technik oprávněn odmítnout provedení montáže (např. neuzpůsobený prostor pro instalaci, nepřístupná místnost, bezpečnostní důvody atd.).


Odborné poradenství na infolince

Na naší prodejně i zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje HMS fitness vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Kompletní obchodní podmínky najdete ZDE .

 


HMS - značka, která je na trhu již přes 10 let

Jedná se o relativně mladou značku zaměřující se na stroje určení do domácího prostředí. HMS nabízí komplexní sortiment fitness a uspokojí jistě všechny hobby cvičence, ale i kondiční sportovce. Široký sortiment nabízí kompletní řadu kardio trenažéru jako jsou veslovací, běžecké, crossové trenažéry, rotopedy, cyklotrenažéry apod a také sortiment pro silový trénink jako jsou stroje, věže, lavice a činky apod.


 

 

 

 

 

 

 

488 388 775

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky HMS a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty HMS, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací