Tréninkové aplikace Bluetooth

fitness aplikace

Z důvodu hledání nových zdrojů inspirace přišla značka HMS s trenažéry nabízející připojení k tabletům, či smartphonům. Jedná se o aplikace, které Vám umožní díky připojení k systému GOOGLE MAPS nastavit si libovolné trasy, případně programy k cvičení a jsou zcela ZDARMA!

Prvním krokem je stáhnout a nainstalovat aplikaci k danému modelu na Váš smartphon, či chytrý telefon. Dále už jen stačí připojit tablet, či chytrý telefon pomocí připojení bluetooth a aplikaci spustit. Pro dokončení celkové instalace u aplikací jako je iConsole +, případně iBiking apod. je ještě potřeba zaregistrování v samotné aplikaci, kde si zadáte svůj email a vámi zvolené heslo a následně zaktivujete odkaz ve vašem emailu (tento postup je zcela běžný u všech webových stránek apod, co se registrace týká, opravdu nic složitého). Detailní návod jak postupovat máte uveden níže.

Nyní už je instalace zcela kompletní a můžete se pustit do vytvoření vašeho soukromého profilu pomocí tlačítka EDIT, kde si zadáte základní údaje (výška, věk, hmotnost,..), popřípadě i svoji fotografii. Následně si už stačí vybrat vhodný tréninkový program a můžete začít!

 

iconsole+

 

iCONSOLE+ - patří mezi aplikace určené pro rotopedy a ergometry s elektronickým ovládáním zátěže. Tato aplikace Vám umožní používat prostřednictvím tabletu, případně "chytrého telefonu" přednastavené profily tratí, HRC program, Watt program apod., ale především připojení k systému GOOGLE MAPS, kde si můžete nastavit svoji vlastní trasu z míst vám známých, nebo naopak. 

Technické požadavky: 480*800, 720*1280, 1280*800, Android 2.2 nebo vyšší.

Podporovaná zařízení: Samsung Galaxy Note1~4, Samsung Galaxy S2~5 HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA

Modely: M 8601-i, H 8602-i

google play app phone

goole play phone

apple store app

     iconsole+ manual

   

                                            Google app MOBIL          Google TABLET             Apple store app          Manual

irunning+

 

iRUNNING+ patří mezi aplikace určené pro běžecké trenažéry, které díky připojení přes tablet mohou rozšířit svoji počítačovou nabídku o Wattový program, HRC program, přednastavené profily tratí, uživatelské programy a také připojení k systému GOOGLE MAPS, kde si můžete nastavit svoji vlastní trasu z míst vám známých, nebo naopak.

Technické požadavky: Android: 1280*752 Android 4.0 tablet (s min. 10” obrazovkou)

Podporovaná zařízení: i-OS: 5.0 nebo vyšší, iPad4, iPad3, iPad2, iPad, iPad Mini

Modely: BE 8510-i

google play app phone

irunning+ app

 irunning manual

 

                                                 Google app                Apple store app           Manual

ibiking+

 

iBIKING+ patří mezi zcela základní aplikace pro manuálně ovládané trenažéry. Umožní Vám přes tablet, či smatphone rozšířit počítačovou nabídku o HRC program, Watt program, přednastavené profily tratí apod. a především nastavit danou trasu přes systém GOOGLE MAPS, kde si můžete nastavit svoji vlastní trasu z míst vám známých, nebo naopak. 

Technické požadavky: iOS 5.1.1 nebo novější

Podporovaná zařízení: iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+

Modely: M 6160-i

google play app phone

irunning+ app

 ibiking+ manual

 

                                                 Google app                 Apple store app          Manual

DelighTech fitness APP

 

DelighTech fitness APP je srovnatelná svými funkcemi s aplikace iConsole+, kde prakticky nabízí též veškeré programy jako HRC, Watt, přednastavené profily tratí, případně využíváte systém map po kterých jezdíte prostřednictvím Vašeho tabletu, či smartphonu..

Technické požadavky: Android® 2.3 nebo novější s funkcí Bluetooth®, APPLE® iOS® s funkcí Bluetooth® verze 4.0. 

Modely: R 6800-i, BE 5000-i, BE 4800-i, BE 4600-i

 

 

google play app phone

irunning+ app

ibiking+ manual

 

 

                                                  Google app                Apple store app          Manual

 

 

 

 

 

488 388 775

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky HMS a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty HMS, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací