Značka HMS a my

 

Vítejte na našich stránkách HMS-fitness.cz, které provozujeme jakožto autorizovaný prodejce této značky. Jsme tým odborníků s 10 lety praxe a naší snahou je poskytnout vám dostatek informací o produktech HMS, pomoci vám s jejich výběrem a zajistit dodávku fitness strojů této značky až k vám domů a to po celé ČR. Disponujeme rozsáhlými skladovými prostory s kompletním sortimentem značky HMS, dodávky tedy probíhají rychle a bez zbytečných odkladů. K nabízeným produktům zajišťujeme veškeré služby jako jsou záruční a pozáruční servis, dostupnost náhradních dílů či poradenství k produktům.  

 

HMS fitness cz

                  

SkladDF1

 

Servid DF

 

Značkový eshop HMS

 

 

Zboží skladem, rychlé dodávky

 

 

Doprava, montáž, servis a náhradní díly

Značka HMS patří již několik desetiletí k tradičním dodavatelům fitness strojů po celém světě. Produkty této značky prochází před uvedením na trh řadou testů a vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete funkční a pohodlný stroj.

Dodávaný sortiment strojů HMS dobře známe, naší snahou je spolu se zákazníky vždy najít optimální řešení jejich požadavku s ohledem na daný účel či vytyčený cíl.    

    

Veškeré fitness trenažéry i posilovací stroje HMS máme přímo na našich skladech, zbytečně se tedy neprotahuje expedice zboží a zákazník jej obdrží v co nejkratším termínu. 

Většina objednávek je expedována ještě v den objednání zákazníkem, průměrná doba dodání tedy činí 1,4 dne. Před vlastní expedicí stroje je zákazník ještě telefonicky kontaktován.  

 

Dopravu strojů zajišťujeme po celé ČR a v případě nákupu přesahující částku 2000 kč je dodávka zcela ZDARMA. Součástí dodávky je česká dokumentace ke složení stroje i jeho obsluze a pokyny pro jeho údržbu zaručující bezproblémový chod stroje HMS.

Po vzájemné domluvě je k dispozici záruční i pozáruční servis, náhradní díly jsou zpravidla dostupné  i po záruční době.

 

 

 

 

 

488 388 775

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky HMS a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty HMS, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací